Osłony okienne – plisy

Jeśli chcemy zmniejszyć temperaturę w pomieszczeniu w okresie lata, jak również pozyskać interesujący element dekoracyjny w pomieszczeniu, to z całkowitą czyli stu procentową pewnością warto wybrać plisy na okno. Są to produkty osłonowe, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów ponieważ są dostępne w stosunkowo niskich cenach, jak także w różnych wariantach, które różnią się kształtem, wymiarem, wzornictwem, kolorem, ale także zastosowanymi do wykonania materiałami.
Nowoczesne osłony okienne – na co zwrócić uwagę?
W bogatej ofercie nowoczesnych a także funkcjonalnych osłon na okna, ze stuprocentową pewnością uda nam się wybrać takie produkty, które będą dopasowane do stylistyki pomieszczenia, ale będą spełniały również nasze indywidualne pragnienia powiązane np ze sposobem sterowania.

W ofercie producentów znajdziemy między innymi żaluzje plisowane, które mogą być zwijane w dowolnym kierunku, niemniej jednak również mogą zasłonić każdą część okna. Takie żaluzje mogą być sterowane elektrycznie lub także ręcznie, a zatem z całkowitą czyli stu procentową pewnością uda nam się wybrać dobry model dopasowany do naszych potrzeb. A przy tym, plisy zaciemniające, które realizowane są ze specjalnych mocnych tkanin zaciemniających, dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach, które są narażone na napływ gorącego powietrza i światła. Na prawdę często wybierane są też plisy, które posiadają powłokę antyrefleksyjną, która odbija niemałą część promieniowania słonecznego, dzięki czemu przyczynia się do obniżenia temperatury w pomieszczeniu, zapewniając wysoki komfort użytkowania wnętrza.

Zobacz: żaluzje plisowane.

Dodaj komentarz