Wybierz rolety z których będziesz zadowolony

 

Rolety albo żaluzję to jeden z tych elementów wyposażenia, który z pozoru jest wyłącznie dodatkiem, a de facto – o jego zakupie decydujemy bardzo często jeszcze zanim w naszym mieszkaniu pojawi się szafa lub łóżko. Dlaczego?

Przede wszystkim typowe wielkomiejskie budownictwo znaczy ustawienie bloków vis a vis, a to z kolei jest jednoznaczne z nieuchronnym patrzeniem w okna sąsiadów. Wręcz bujna roślinność kwitnąca pod oknami nie rozwiązuje kłopotu, tym bardziej po zapaleniu światła w mieszkaniu po zmroku. Na szczęście w tej chwili wybór rolet i żaluzji jest ogromny i można potraktować je jako gustowny, dekoracyjny wręcz detal wyposażenia wnętrza.

Jakie dekoracje okienne są teraz najmodniejsze? Bardzo popularne są bambusowe żaluzje Kraków, wybierane przez entuzjastów stylu ekologicznego lub kolonialnego. Naturalny materiał, delikatny kolor, sposobność dozowania ilości wpadającego światła oraz korzystna cena to ich niezaprzeczalne atuty. Świetnie pasują do mebli z prawdziwego drewna.

Tyle zwolenników, co przeciwników mają z kolei rolety Kraków. Jedni nie mogą przekonać się do wyglądu rolet oraz tego, że nie posiadają regulacji typowej dla żaluzji, inni wolą mocny akcent w mieszkaniu, jakim są rolety w intensywnym kolorze, kontrastującym na przykład z barwną ścian. Największy wybór rolet jest niewątpliwie on-line, ponadto – są one w o kilka niższych niż w sklepach stacjonarnych cenach. Ja żaluzje do mojego mieszkania znalazłam na roletylider.eu, a dzięki usłudze darmowego pomiaru mogłam być pewna co do słuszności zakupu.

Rolety i żaluzje mogą być nie tylko elementem wystroju wnętrza ale spełniają też ważną rolę. Mówimy tutaj przede wszystkim o wpływ na ilość światła we wnętrzu domu czy mieszkania. Zależnie od ustawienia budynku mocne światło ma możliwość wpadać do mojej sypialni bardzo wcześnie rano i przeszkadzać w śnie. Dobierając odpowiednio żaluzje czy rolety możemy mieć wpływ na regulację oświetlenia w naszych wnętrzach.

Zobacz: żaluzje Kraków.

Tags:

Dodaj komentarz