Jak to jest z tym ślubem?

Wiele osób sobie myśli, że jeśli tylko zechcą się pobrać, nic im nie stanie na przeszkodzie. Nic bardziej mylnego. W dzisiejszych czasach, aby się pobrać, potrzeba wiele uporu i cierpliwości. Formalności, których nie ma końca, bieganie, załatwianie, rezerwowanie, tak wygląda w skrócie ślub i wesele. Można w tym wszystkim zwariować, pogubić się z 10 razy. Dlatego postanowiłam napisać ten artykuł, którzy mam nadzieję, stanie się pomocny. Nie chcę, żeby pary popełniały te same błędy co ja, ten artykuł ma ich przed nimi ustrzec.

Najczęściej popełniane błędy

Narzeczonym wydaje się, że na wszystko jeszcze mają czas. Odkładają w czasie wszelkie załatwiania, myśląc, że 2 lata do ślubu to szmat czasu. Później okazuje się, że sale są już zajęte, nasz ulubiony zespół w tym dniu już gdzieś gra, a nasz faworyt do roli fotografa, pstryka zdjęcia innej parze. Wtedy przychodzi złość i bezradność i pytania, „czemu wcześniej nie zaczęliśmy przygotowań?”. Im później, tym czarniejsza jest nasza rozpacz. A przecież można było pomyśleć o tym wcześniej, wcześniej się zmobilizować i mieć później spokój. Gdy już będziemy mieć wszystko zaplanowane, zarezerwowane, warto pomyśleć o zatrudnieniu kamerzysty, bądź fotografa.

Ważna rola fotografa

Ślub i wesele, to ulotne chwile, szczegóły i momenty z tego ważnego dnia, z czasem mogą się ulotnić z naszej pamięci. Dlatego ważna jest tu rola fotografa, który potrafi operować obrazem i wyczaruje coś magicznego. Te magiczne fotografie, zostaną z nami na zawsze i dlatego to takie ważne, aby były solidnie wykonane. Wystrzegać się trzeba wszelkiej amatorszczyzny, a pomoże nam w tym wyszukiwarka Google. Wystarczy wpisać słowa 'fotograf ślubny’ lub 'fotografia ślubna’, a poznamy wszystkich fotografów pałających się fotografią ślubną. Teraz tylko wybierać, przebierać i oglądać i będziemy w stanie wybrać naszego faworyta. Inne kryteria to: cena, oferta, odległość nas dzieląca od siebie, talent, wyczucie piękna. Najlepiej, gdyby nasz fotograf spełniał wszystkie te wymienione kryteria, lub chociaż większość.

Nasz wybór padł na parę z Kielc, którą znaleźliśmy dość daleko w wynikach wyszukiwań. Poniżej jeden kadr z naszego pleneru.

Fotografia Ślubna Kielce
Jedno z ujęć z naszego pleneru, foto by nasdwoje.com.pl

Dodaj komentarz