Piłka nożna przed komputerem

Cudowną serią gier jest Fifa. Została ona wytworzona przez Electronic Arts , a oprócz tego EA Games już w 1994 roku! Gra do dzisiaj bez ustanku się rozwija. Tym sposobem możemy skorzystać z różnych wersji Fify. Jakie one są?

Jedną z najpopularniejszych wersji tej gry jest Fifa world. Możemy w niej utworzyć własną drużynę piłkarską, którą powinniśmy poprowadzić do zwycięstwa. Gra jest darmowa, ale ma też system mikropłatności. Jeżeli zatem pragniemy mieć w naszej drużynie lepszych piłkarzy, powinniśmy zakupić Fifa world coins. Dzięki nim ze stuprocentową pewnością odniesiemy kilka zwycięstw. W grze Fifa world możemy partycypować w meczach, które odbywają się na wirtualnych stadionach. To szansa na rewelacyjną zabawę z internautami z całego świata!

Jedną z najnowszych gier z serii Fifa jest Fifa 15. Powstała ona w 2014 roku, dlatego jest pełna dodatkowych opcji. Bez wątpienia cel tej gry jest bardzo podobny. Musimy poprowadzić naszą drużynę do zwycięstwa, poprzez uczestnictwo w różnych meczach. Możemy wybrać karierę menadżera albo bawić się w pojedynczych spotkaniach. Fifa 15 ma również system mikropłatności. Za poradą Fifa 15 coins zdobędziemy lepszych i doświadczonych piłkarzy. Dzięki nim na pewno łatwiej nam się będzie zdobywać gole w różnorakich spotkaniach. Fifa coins możemy zakupić na wielu serwisach. O ile jednakże nie pragniemy płacić, nie musimy z całkowitą czyli stu procentową pewnością tego robić. Darmowa rozgrywka też zagwarantuje nam co niemiara emocji. Dlatego właściwie każdy z nas powinien przynajmniej raz w życiu spróbować swoich sił w kultowej grze, jaką jest Fifa.

Tags:

Dodaj komentarz