Najlepsze naciągi

Podstawowym koniecznością każdego zawodnika tenisa ziemnego jest regularne wymienianie naciągu w rakiecie tenisowej. Jest to niesamowicie ważne i z całą pewnością nieraz trener wam o tym wspominał. Naciąg tenisowy muszą wymieniać zarówno fachowcy, jak i amatorzy.

Bez wątpienia te dwie grupy będą wymieniały naciąg z w całości inną częstotliwością. O ile zajmujecie się tenisem ziemnym jedynie amatorsko i po prostu jest to dla was sport, który pozwala wam zadbać o wysoką formę waszego ciała, to zdecydowanie warto wymieniać naciąg w rakiecie średnio co dwa lub trzy miesiące. Bez wątpienia jest to wspaniała częstotliwość przy założeniu, że gracie w tenisa dwa razy w tygodniu. Jeżeli spędzanie tylko i wyłącznie godzinę tygodniowo na korcie tenisowym, to możecie wymieniać naciąg w waszej rakiecie nawet co cztery lub pięć miesięcy.
Zawodowcy powinni wymieniać swój naciąg o sporo, o sporo częściej. Najlepsi profesjonalni gracze wymieniają naciąg co każdą rozgrywkę. Jeżeli już myślicie poważnie o karierze tenisisty to warto maksymalnie raz na 30 dni wymienić naciąg w waszej rakiecie. Najlepszy naciąg tenisowy zakupicie u fachowej firmy specjalizującej się w dystrybucji sprzętów do tenisa ziemnego. Posiadając najwyższej jakości naciąg tenisowy w waszej rakiecie z całą pewnością odczujecie ogromną różnicę już przy pierwszej grze na korcie tenisowym. Będziecie wstanie odbijać piłeczkę stosując o wiele mniejsze siły, co jest bajecznie istotne, gdyż wszak gra w tenisa ziemnego jest niesamowicie wyczerpującym fizycznie sportem.
Więcej: naciąg tenisowy.

Dodaj komentarz