Świetny sposób na sprawdzenie nieznanych numerów

Właściwie każdy z nas posiada na nieszczęście nieprzyjemne doświadczenia z telemarketerami oferującymi dla nas produkty przez telefon komórkowy. Tego typu reklamy są najczęściej najbardziej niekorzystne dla klientów, gdyż decyzje musi podjąć w ciągu kilku minut. Znakomita większość tych osób jest także dosyć nachalna i wykorzystują presję czasu, ażeby wymusić na nas konkretną decyzję.

Nic zatem dziwnego, że stale powiększająca się liczba osób decyduje się na nieodbieranie nieznanego numeru. Jeżeli zauważycie na swoim telefonie komórkowym nieznany numer dzwoniący z drugiego końca Polski, to z całą pewnością nie warto go odbierać. Jeżeli numer ten powinno się do firmy zajmującej się marketingiem telefonicznym, to bez najmniejszego problemu znajdziecie go w sieci.
Prywatne numery telefonów komórkowych są bez wątpienia niedostępne w internecie i nie znajdziecie na ich temat żadnych informacji. Numer telefonu w znaczącej liczbie sytuacji wykorzystywany przez firmy specjalizujące się w marketingu telefonicznych posiadają co niemiara negatywnych komentarzy. Wystarczy, że wpiszecie określony numer na popularnej stronie www umożliwiającej ich sprawdzenie. Od razu powinna wam się zilustrować sterta nieprzychylnych komentarzy dotyczących danego numeru telefonu. Jeżeli odbieranie połączeń , a dodatkowo kłócenie się z telemarketerami jest dla was problemem, to zdecydowanie nie warto odbierać tych telefonów. Ich numer będziecie mogli bez problemu sprawdzić w internecie i wówczas dopiero zdecydować, czy jest opłacalne oddzwonić pod wskazany numer. W ten sposób uniknięcie wielu niepotrzebnych nerwów , a oprócz tego kłótni o swoje zdanie.
Więcej: kto dzwoni.

Dodaj komentarz