Wysokiej jakości system antykradzieżowy

Kradzieże w sklepach są nadal prawdziwą zmorą każdego przedsiębiorcy prowadzącego sprzedaż detaliczną. Mieszkańcy polski są niestety bardzo pomysłowi i ciężko jest dopilnować każdego klienta. Wszystkie sklepy znajdujące się w centrach handlowych najczęściej muszą się zmierzyć ze średnią, miesięczną stratą z powodu kradzieży w wysokości kilku do kilkunastu tysięcy pln.

Są to naprawdę olbrzymie środki finansowe, więc nic zadziwiającego, że właściciele sklepów coraz w dodatku inwestują swoich środków inwestycyjnych w działania antykradzieżowe. Jednym z najpopularniejszych są klipsy antykradzieżowe. Klipsy doskonale sprawdzają się na ubraniach , a dodatkowo elektronice. Odczepienie klipsa bez posiadania specjalistycznego urządzenia jest niezwykle trudne, dlatego jest to zdecydowanie bardzo skuteczny system antykradzieżowy.
Do klipsów potrzebne są bramki antykradzieżowe znajdujące się przy wejściu do sklepów. Bramki są synchronizowane z klipsami, dlatego są wstanie wykryć każdą próbę wynoszenia produktu bez uiszczenia adekwatnej opłaty. Na pewno żaden konsument nie będzie wstanie wynieść żadnego produktu ze sklepu oznaczonego klipsem. Po zbliżeniu się do bramki z oznakowanym klipsem produktu w tym samym momencie włączy się alarm. Na nieszczęście bramki posiadają jeden minus. Niektóre bramki są podatne na elektronikę, dlatego potrafią się włączyć dla osób posiadających ze sobą laptopa. Jest to dość kłopotliwe, ale i tak bramki w połączeniu z klipsami są aktualnie najbardziej efektownym systemem kradzieżowym i warto zainwestować w niego swoje pieniądze.
Więcej informacji na stronie: bramki antykradzieżowe warszawa.

Dodaj komentarz