Zatrudnij profesjonalistów do sprzątania

Sprzątanie łazienki powinno zacząć się od usunięcia kurzu z podłogi, dywaników, a też z lustra i ścian , a ponadto na pewno z wanny, bo wanna wbrew pozorom też się kurzy. Następnie powinno się umyć z dużą uwagą ścianki brodziku.

Przedtem z pewnością powinno się poukładać przedmioty, w które w łazience lezą czasem bez ładu i składu po całkowitym tygodniu zastosowania łazienki.

O ile sprzątanie łazienki przeraza nas, możemy wynająć firmę, która zajmie się sprzątaniem mieszkania: firma sprzątająca Praga Południe ma możliwość zająć się naszą łazienką raz na tydzień, kiedy starannie ją posprząta. Praktyka pokazuje, że sprzątanie raz na tydzień wystarcza. Raz na miesiąc możemy wyczyścić swoje dywany. Tutaj również ma możliwość pomoc nam firma sprzątająca oferująca pranie wykładzin.

Powracając natomiast do czyszczenia łazienki – trzeba użyć odpowiednich środków czyszczących do ubikacji, które są dostępne w każdym supermarkecie. Płyn powinno się wlać do ubikacji i rozkładnie rozprowadzić go szczotką. Poleca się unikanie wlewania płynu i zostawiania na jakiś czas w toalecie, bo to nie będzie gwarantowało nam czystości toalety. Po tym jak rozprowadzimy płyn szczotką po pełnym sedesie, należy zostawić szczotkę w ubikacji. Dzięki temu pozbędziemy się bakterii i wirusów ze szczotki.

Wannę w łazience każda firma sprzątająca Warszawa myje za pomocą gąbek, a nie szczoteczek. Wszystko dlatego, że wanny akrylowe mocno niszczą się pod wpływem szorowania. Do mycia wanien konieczne jest użycie żelu, a nie środka ścierającego w granulacie lub w kamieniu.

Więcej: pranie wykładzin Sulejówek.

Tags:

Dodaj komentarz