Jeśli nie masz co robić to zapraszam na nasz portal

Kreując nasz portal informacyjny, myślimy o czytelnikach z każdej grupy wiekowej. Teraz dlatego nasz zespół redaguje artykuły na prawie każdy zagadnienie, żeby zainteresować wszystkich użytkowników globalnej sieci Internet. Dokładamy wszelkich starań, ażeby informacje zamieszczać regularnie, z zachowaniem jakości napisanych tekstów. U nas wynajdą Państwo również masowe ciekawostki.

Jaka powinna być rola publicystki, gdy prowadzimy portal informacyjny? To pytanie zadaje sobie niejeden człowiek nadzorujący pracę (zwykle grupy ludzi) przy takim projekcie (czyli przy portalu informacyjnym).

Najwięcej zależy tu – siłą rzeczy – od mojej swojej myśli prowadzenia tego portalowego przedsięwzięcia. Są wszakże również i takie portale, gdzie czystej publicystyki nie znajdziemy, a jedynie same artykuły informacyjne. Z drugiej strony, publicystyka stanowi ciekawe urozmaicenie i swoistą odskocznię od „suchych” treści. Odnosi się ona także w ogromnej liczbie przypadków do wydarzeń dziejących się w tym momencie albo też w ostatnim czasie dopiero minionych (niemniej jednak prawdopodobnie nieustannie aktualnych w umysłach niektórych czytelników). Polecam zatem dobrze zastanowić się nad obecnością na portalu felietonów czy również komentarzy. Po prostu, dzięki temu nasz portal będzie mniej monotonny, a bardziej różnorodny. Jakby nie patrzeć – tak będzie. Z tym, że, kiedy przesadzimy, możemy stracić wizerunek portalu typowo informacyjnego, więc o ile na takiej kreacji w oczach odbiorców nam zależy, to powinnaś sprawę ze starannością analizować (i w razie potrzeby – umiejętnie balansować między informowaniem, a komentowaniem).

Wszystko tu uzależniony jest od tego, do jakiego wizerunku portalu w zasadzie zmierzamy. W gruncie rzeczy możemy tam zawrzeć artykuły na prawie każdy zagadnienie – jeżeli już pragniemy być bardzo niejednorodni i totalnie wielobranżowi. Możemy również postawić co najmniej i na ciekawostki jedynie ze świata nauki, niemniej jednak wtedy nie będzie to już portal typowo informacyjny.

Sprawdź również: Portal.

Tags:

Dodaj komentarz