Nauka angielskiego online

Nauka języka obcego on-line jest coraz bardziej popularna, zbiera szerze zwolenników dzięki elastycznym ramom czasowym a także braku ograniczeń związanych z lokalizacją.
Kim jest założyciel English time?
Absolwent filologii angielskiej, tłumacz i nauczyciel języka angielskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie i wiedzę praktyczną w pracy w trybie on-line, dlatego potrafi perfekcyjnie dostosować strategię nauki a także do niej motywować.

Jaki typ lekcji oferuje strona?
Mamy możliwość edukacji języka na kursach ogólnych, konwersacjach, kursach specjalistycznych czy skupienie się wokół przygotowania do egzaminu.Częstotliwość a także program zajęć dostosowywane są indywidualne do każdego kursanta, w współzależności od potrzeb, celu, preferencji czy dopasowania do sposobów czasowych.
Lekcje ogólne pozwalają na zapoznanie się z gramatyką, słownictwem i wymową języka angielskiego w zależności od poziomu z którego zaczynamy od A1 do C2.
Przygotowanie do egzaminów obejmuje egzaminy Cambridge FCE, CAE i CPE, IELTS Academic i GeneralTOEFL i TOEIC, matura z języka angielskiego a także certyfikaty BEC.
Kursy specjalistyczne to Business English, HR, finanse i reklama, rozmowa o pracę i CV, angielski w medycynie i stomatologii.
Jakie są koszty kursu angielskiego on-line?
W English time mamy sposobność wykupienia jednej godziny nauki, bądź opłacenie z góry za określoną ilość lekcji.Każda lekcja to 60 minut.W sytuacji lekcji indywidualnej koszt wynosi 90złLekcja w parze to 60 złotych za osobę (120zł za parę).Kursy specjalistyczne to 120zł. Realizowane od poziomu B1 do C2.

Źródło: angielski nauka online.

Dodaj komentarz