Niebanalne gadżety reklamowe

 

Ulotki i bilbordy już dawno przestały przykuwać uwagę odbiorców i stanowić efektywny nośnik informacji reklamowych.

W obliczu takiej sytuacji wyłącznie kreatywne reklamy posiadają szansę przebić się i wywołać pożądany efekt.

Idealnym pomysłem są zatem niebanalne, praktyczne gadżety takie jak przynajmniej koszulki reklamowe, których posiadacze będą jednocześnie żywą promocją Twojej firmy. Staf noszący odzież firmową wpłynie nie tylko na pozytywne postrzeganie marki przez nabywców, niemniej jednak również na swoiste przywiązanie do niej pracowników. Kolorowe polary i koszulki z nadrukiem logo, czy nazwy firmy pozwolą ją dużo lepiej zapamiętać i zakotwiczyć w podświadomości kontrahentów.

Techniką wykorzystywaną przy produkcji odzieży reklamowej jest haft komputerowy. To dzięki niemu ubrania zachowają perfekcyjny wygląd wręcz mimo wielu prań i częstego użytkowania.

Innym, nowatorskim sposobem promocji firmy jest wręczanie dzieciom kontrahentów zabawek z logo naszego biznesu. Miękkie maskotki reklamowe mogą stać się ulubionymi znajomymi maluchów, które będą systematycznie przywoływać w pamięci ich rodziców skojarzenia w tym momencie z naszą firmą.

Dobrym chwytem marketingowym jest także zorganizowanie konkursu, którego laureaci zostaną obdarowani kubkami, ręcznikami, albo fartuchami z wyhaftowanym logo naszego biznesu. Te często używane przedmioty nie pozwolą im zapomnieć o ich ulubionej firmie, która je ufundowała.

Ceramika i odzież reklamowa rozpoczynają coraz bardziej wypierać z rynku tradycyjne formy promocji oferując odbiorcom tak zwaną wartość dodaną w postaci sposobów ichniejszym użycia w zwyczajnym życiu.

Zobacz: nadruk na bluzach.

Tags:

Dodaj komentarz