Na czym polega masaż głęboki?

Masaż głęboki trzeba do grupy masaży leczniczych, dzięki którym można zdziałać cuda dla naszego zdrowia i wyglądu. Masaż głęboki głównie pozwala wymodelowanie sylwetki i szybsze schudnięcie. Dzięki temu, że głębokie masowanie usuwa nadmiar tłuszczu ze skóry, możliwe jest usunięcie cellulitu, zmory współczesnych kobiet.

Na czym polega masaż głęboki? Jest to całkiem inaczej mówiąc masaż ciśnieniowy. Działa na tkankę łączną znajdującą się w naszej skórze. Tkanka łączna ulokowana jest na każdym kroku. Najłatwiej jest do niej dotrzeć z pewnością na udach, a najtrudniej na twarzy. To w tym momencie tkanka łączna na twarzy jest na prawdę ważna dla masażystów w tej dziedzinie: dzięki rozmasowaniu tkanki łącznej możliwe jest poprawienie rysów twarzy, pozbycie się podwójnego podbródka.

Masaz gleboki Poznan zwany jest przeciwnie endermologią. Jest on uprawiany w gabinetach medycyny estetycznej, niemniej jednak również w gabinetach odnowy biologicznej. Nie jest tani, niemniej jednak polecam się na niego zdecydować, żeby poczuć się bardziej rześko i młodo.

Dzięki masażowi głębokiemu możliwe jest nie tylko przywrócenie witalności skóry, ale także spowodowanie, że zaczyna ona wygenerować więcej naturalnej substancji konserwującej nasz wygląd – czyli kolagenu. Włókna kolagenowe się nie odnawiają, natomiast w każdej chwili można zwiększyć ich produkcję. Wzmożone produkowanie włókien kolagenowych spowoduje zmniejszenie widoczności naszych zmarszczek, a również poprawienie kolorytu skóry.

Pomimo, że masaż tego rodzaju nie jest przyjemny (bardzo boli!), to natomiast warto pomęczyć się, aby osiągnąć tak cudowny efekt.

Tags:

Dodaj komentarz