Preparaty do skóry głowy

Śliczne oraz zadbane włosy to wizytówka każdej kobiety. Warto pamiętać natomiast, że na stan oraz kondycję włosów wpływa skóra głowy. Należy zatem zadbać o jeden i drugi aspekt, by cieszyć się zdrowymi a także mocnymi włosami.

Właśnie dlatego warto skorzystać z specjalistycznych produktów trychologicznych, czyli użytych do pielęgnacji zarówno włosów, jak również skóry głowy.
Produkty do włosów – co wybrać?
Przede wszystkim na samym początku trzeba podkreślić, że w sytuacji poważnych problemów trychologicznych trzeba zgłosić się do specjalisty, czyli trychologa. Do takich bardzo poważnych schorzeń należy w głównej mierze atopowe zapalenie skóry, łojotok, łuszczyca, grzybica czy egzema. O ile jednak nie zmagamy się z tak poważnymi myślami, możemy w sposób samodzielny dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji naszych włosów. Dużym zainteresowaniem cieszą się preparaty przeznaczone do złuszczania martwego naskórka głowy, tj. peeling eliokap. Jest to produkt, który koryguje kondycję włosów, ponieważ gwarantuje z uwagą oczyszczoną skórę głowy. Dużą popularnością pomiędzy klientów cieszy się także complex a eliokap. Jest to produkt, które zawiera składniki aktywne, tj. kwas mlekowy, które odpowiadają za delikatne usuwanie zrogowaciałego naskórka. W dodatku wzbogacony jest jest o ekstrakt z jałowca oraz szałwii, które wykazują działanie odkażające a także przeciwłojotokowe. Ponadto, w preparacie zamieszczono też składniki przeciwgrzybicze oraz przeciwzapalne. Jest to zatem fachowy produkt o kompleksowym działaniu.

Więcej informacji na stronie: eliokap complex a.

Dodaj komentarz