Jakie usługi oferuje auto pomoc drogowa?

W przypadku awarii czy także stłuczki samochodu osobowego lub także dostawczego niewątpliwie warto skorzystać z usług takich jak pomoc drogowa wieliczka. Taka pomoc świadczona jest przez profesjonalne firmy, które dysponują między innymi lawetami, niemniej jednak również specjalistycznymi samochodami pozwalającymi na bezpieczne holowanie różnorakich pojazdów.
Holowanie i pomoc drogowa – na co zwrócić uwagę?
Nie ulega wątpliwości, że auto pomoc Kraków to usługi skierowane do różnych właścicieli samochodów, a więc zarówno samochodów osobowych dostawczych ciężarowych, ale też maszyn np rolniczych.

Powinno się wspomnieć o tym, że usługi takie świadczone są przez całą dobę 7 dni w tygodniu, a więc będziemy mogli korzystać z takiej profesjonalnej pomocy o każdej porze. Warto zdawać sobie sprawę także o tym, że są to usługi wszechstronne, które obejmują między innymi wyciąganie samochodów z rowu, ale również transport samochodów dostawczych czy również wózków widłowych. Są to również usługi tj. wypompowanie źle zatankowanego paliwa, awaryjne odpalenie pojazdu za pomocą kabli albo też Boostera, awaryjne otwieranie samochodu w przypadku zatrzaśniętych kluczyków, dostarczenia auta zastępczego z OC sprawcy. Ponadto, możemy też liczyć na usługi takie jak laweta Kraków, a zatem bezpieczny szybki transport uszkodzonego na przykład powypadkowego pojazdu do warsztatu samochodowego, gdzie zostanie utworzona pełna diagnostyka, a następnie naprawy powiązane z wymianą uszkodzonych elementów. Warto więc skorzystać z pomocy specjalistów w sytuacji problemu z samochodem.

Zobacz więcej: holowanie Kraków.

Dodaj komentarz