Nowoczesny samochód – inteligentny samochód

Na naszych drogach pojawia się coraz więcej samochodów. Praktycznie każda osoba chce jak najszybciej zrobić prawo jazdy oraz dodatkowo mieć własny samochód. Trudno się dziwić, bo wszak wygoda poruszania się samochodem jest ogromna. Producenci projektują innowacyjne samochody, które mają coraz więcej ciekawych funkcji. Specyfikacją staje się powoli komputer pokładowy, który informuje o przeróżnego rodzaju usterkach , a ponadto błędach. Niestety dane te do tej pory były dostępne tylko dla mechaników, którzy mieli do nich dostęp. Dzisiaj jednak praktycznie każdy kierowca ma możliwość skorzystać z Autoplug OBD. Jest to świetne rozwiązanie, które daje masę sposobów. Składa się z wtyczki , a oprócz tego specjalnej aplikacji na smartfony i tablety, dzięki której możemy dowiedzieć się więcej.

Głównie poprzez aplikację zostaniemy powiadomieni o wszelkich usterkach w naszym samochodzie, otrzymamy szczegółową informację o błędzie, czy dana usterka jest poważna, w jaki sposób można ją naprawić. Ponadto takie dane możemy szybko przesłać do naszego serwisu i umówić się na wizytę. Jeżeli natomiast jesteśmy w trasie a usterka wymaga naprawy to znajdziemy warsztat blisko nas.

To nie koniec udogodnień, ponieważ Autoplug daje możliwość nam zbierać dokładne dane związane z naszą jazdą i samochodem. Co to oznacza? Możemy monitorować szczegółowy przebieg przejechanej przez naszą firmę trasy – dystans, czas, koszt podróży. Możemy także zapisywać koszty paliwa, koszty napraw i dowiedzieć się ile tak w rzeczywistości kosztuje nas wykorzystanie z samochodu. Aplikacja powiadomi nas także gdy nadejdzie czas wymiany oleju, filtrów czy pasków rozrządu.

Nasze auta stają się coraz mądrzejsze i polecam to wykorzystać. Jeźdź z głową i dowiedz się więcej na temat swojego samochodu i kosztów utrzymania, nie przepłacaj za benzynę i naprawy i nie zapominaj już o datach wizyt w serwisie. Autoplug to krok w nowoczesność.

Zobacz: drive smarter.

Tags:

Dodaj komentarz