Skup powypadkowych pojazdów w Warszawie

Polskie drogi zdecydowanie nie są uznawane za bezpieczne i nie jest to dziwne, skoro co roku odnotowujemy kilkadziesiąt tysięcy wypadków drogowych. Na nieszczęście, ale wystarczy wręcz zwykła kolizja, abyśmy w ciągu zaledwie kilku sekund stracili kilkadziesiąt tyś. zł. Wartość samochodu powypadkowego znacząco spada, dlatego nie za każdym razem opłaca się go naprawiać.

Oczywiście, jeżeli już uważacie, że wasz samochód osobowy da się naprawić, to warto oddać go do warsztatu. W zdecydowanej większości przypadków okaże się jednak, że w pełni nieopłacalne jest naprawianie waszego auta, gdyż jego wartość będzie niemalże identyczna, jak koszt naprawy. W takiej sytuacji zostaje wam wybranie tylko jednego z dwóch możliwych rozwiązań.
Pierwszym z nich jest kasacja pojazdów. Możecie więc we własnym zakresie wyjąć wszystkie części z waszego samochodu osobowego nadające się do sprzedaży, a następnie oddawać wasze auto do kasacji. Sama usługa kasacji jest natomiast dosyć droga, a sprzedanie części nie jest wcale takie łatwe. Ciężko wam będzie wyszukać kupca na wasze części, jeśli nie posiadanie warsztatu samochodowego. O wiele prostszym rozstrzygnięciem będzie wyszukać polecany skup aut powypadkowych, który zapłaci wam za wasz samochód. W ten sposób w tym samym momencie zdobędziecie troszkę dodatkowej gotówki ze sprzedaży waszego samochodu osobowego i nie będziecie musieli płacić za skup. Jest to proste rozwiązanie i zdecydowanie o wiele wygodniejsze, niż samodzielne próbowanie sprzedawania części, a następnie płacenie kilkuset złotych za zezłomowanie waszego pojazdu.
Warto zobaczyć: Auto Kasacja Warszawa.

Dodaj komentarz