Odbiór mieszkania od dewelopera – oferta

O ile chcemy mieć pewność, że deweloper oddaje nam mieszkanie w stanie technicznym, który zgodny jest z założeniami a także projektem, to z całkowitą czyli stu procentową pewnością warto korzystać z pomocy fachowców, którzy oferują usługi tj. odbiór mieszkania od dewelopera poznań. Warto pamiętać o tym, że są to fachowcy z zakresu inżynierii czy także techniki budowlanej, którzy dysponują też profesjonalnym sprzętem, ażeby sprawdzić dokładnie stan techniczny obiektu.
Odbiory mieszkań – na co zwrócić uwagę?
Głównie właściwie każdy, kto już umówił się na odbiór z przedstawicielem dewelopera powinien wnikliwie sprawdzić stan mieszkania czy obiektu.

Zgodnie z aktualnymi przepisami wszelkie wykazane w czasie przeglądu technicznego niedociągnięcia muszą być przez dewelopera naprawione, a więc jest to właściwy moment, zanim podpiszemy protokół odbioru. Jeśli nie czujemy się zbyt pewnie w tej kwestii to ze stuprocentową pewnością warto skorzystać z usług firm, które oferują odbiór mieszkania Poznań wykonywane w sposób kompleksowy a także w pełni fachowy. Taki odbiór obejmuje dokładne sprawdzenie różnorakich elementów wykończenia, a więc przykładowo stan oraz rozmieszczenie instalacji elektrycznej wodno-kanalizacyjnej, ale także rozmieszczenie w obiekcie przyłączy, czy sprawdzenie ciągów wentylacyjnych. Warto dodać także o tym, że takie firmy oferują usługi takie jak termowizja Poznań. Badania termowizyjne realizowane są za pomocą fachowego sprzętu, który umożliwia na odczyt promieniowania podczerwonego, które z kolei pozwoli wskazać miejsca straty ciepła z nieruchomości.

Zobacz: termowizja Poznań.

Dodaj komentarz