Prawnicy – zakres usług

Większości z nas kancelarie adwokackie kojarzą się ze sprawami sądowymi, prawda jest jednakże taka, że z pomocy adwokata możemy korzystać także w znacznie prostszych sprawach. Mogą to być na przykład sprawy cywilne prawnik gdynia, jak również kwestie związane ze sporządzaniem umowy cywilnoprawnej, jak też sprawdzanie statusu prawnego nieruchomości, którą zamieszany w najbliższym czasie nabyć.
W czym jeszcze pomoże nam adwokat?
Głównie musimy wiedzieć, że świetny prawnik w gdyni podejmie się reprezentowania zarówno klienta prywatnego, jak również biznesowego, czyli przedsiębiorcy.

Adwokaci występują w imieniu klientów zarówno przed sądami wszystkich instancji, jak też podczas postępowania przygotowawczego w procesie karnym, przed urzędami, w tym urzędem skarbowym, oraz przed organami administracji publicznej. W dodatku, mogą również występować w imieniu klienta w sporach z dłużnikami a także wierzycielami, co ze stuprocentową pewnością umożliwi nam uniknąć wielu nieprzyjemnych a także stresujących sytuacji. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz częściej korzystamy z usług kancelarii prawnych. Zakres usług jest bardzo szeroki obejmuje w głównej mierze sprawy pracownicze prawnik gdynia, które mogą dotyczyć np niewypłacenia uposażeń czy nadgodzin. Adwokaci zajmują się także prowadzeniem spraw związanych z odszkodowaniem, które przysługuje osobie, która uległa wypadkowi komunikacyjnemu lub doznała uszczerbku na zdrowiu w wyniku błędu lekarskiego popełnionego w placówce medycznej. Jak więc widać, adwokaci udzielają pomocy w zakresie szeroko pojętego prawa.

Sprawdź również informacje na stronie: sprawy pracownicze adwokat gdynia.

Dodaj komentarz