Poszukiwania idealnego DJa

Dj Gibo zajmuje się prowadzeniem różnego rodzaju imprez od 1996 roku, w różnych częściach kraju. Jest to perfekcyjny wybór na imprezę okolicznościową, wesele, ślub, imprezę szkolną, studniówkę, czy imprezę integracyjną. Przede wszystkim realizuje wydarzenia zamknięte.

Dj stosownie dobierze repertuar do okoliczności. Rodzaj muzyki jest negocjowany razem z klientem, dzięki temu jest to w pewnym sensie gwarancja udanej imprezy. Wybrzmieć mogą utwory z lat 80 a także najnowsze hity światowe. Zapewnia świetną frajdę oraz indywidualne podejście. Zapewnia też rewelacyjną obsługę techniczną, w tym nagłośnienie i oświetlenie laserowe. Oferuje również wyrzutnie konfetti, która ze stuprocentową pewnością zostanie na długo w pamięci uczestników.
Dj kieruje się zasadami takimi jak: doświadczenie, półrealistyczność, kultura osobista i przede wszystkim zadowolenie klienta. Co więcej pomaga w dostarczeniu innych atrakcji na wydarzenie, tj. dekoracje, fotobudka, fajerwerki, dym, napis LOVE, czy wideofilmowanie. Od klienta nie wymaga niczego innego, jak tylko dostępu do gniazdka z prądem. Dzięki temu organizator może odetchnąć z ulgą i o nic więcej się nie przejmować.
Nie sposób pominąć, że Dj, funkcjonuje na najnowocześniejszym sprzęcie. Używa mikrofonów znanych firm, tj. Shure, czy Sennheiser, za nagłośnienie odpowiadają kolumny firmy QSC, RCF a także Turbosound, jednak imprezy masowe napędzane są systemem liniowym.
W zależności od potrzeb klienta, rodzaju imprezy, czy wielkości pomieszczenia, całość wyposażenia jest dobierana osobiście.

Zobacz także: dj Łódź.

Dodaj komentarz