Świetne imprezy z muzyką Techno powracają

Mekka fanów muzyki techno w Warszawie znowu działa! Chodzi oczywiście o Instytut, legenda polskiego Clubbingu, którego pauza od imprezowania trwała aż 10 długich lat..

W latach 2000-2005 agencja Groove Control z dużym rozmachem organizowała rewelacyjne imprezy muzyki techno w naszym kraju. Właściwie Groove Control było popularyzatorem znanych imprez Techno w Polsce, a artyści, którzy gościli wówczas za deckami to m .in. James Ruskin, Luke Slater, jeff Mills, Claude Young czy Josh Wink.

Obiekt, w którym odbywały się imprezy to aktualnie działające Laboratorium Wysokich Napięć, czyli Instytut Energetyki, znajdujący się w Warszawie przy ul. Mory 8. Świetne miejsce z gigantycznym generatorem udarów 5MV, który mże wytwarzać pioruny. Przez Instytut przewinęło się 1000ce prawdziwych fanów. Miejsce, które funkcjonuje jako instytucja badawcza, kilka razy w roku zamieniało się w ekstra.

Setki ludzi z radością wspominały wcześniejsze imprezy. I tak, po dziesięciu latach pauzy, 9 października 2015 r Instytut powrócił. Duży powrót uświetniła obecność takich gwiazd muzyki techno jak: Kaiserdisco, Joel Mull, Cari Lekebusch, Tumult Hands.

Uczestnikami byli nie tylko doskonale wszystkim znani bywalcy lecz także świeże twarze. Można rzecz jasna powiedzieć, ze Impreza odniosła sukces.

Kolejny Instytut zbliża się nieuchronnie, docelowo będą to 2 imprezy w ciągu roku. Organizatorzy w napięciu trzymają fanów z informacją dotyczącą daty oraz nazwisk artystów.

Impreza techno, czy konkretnie Instytut – techno in Warsaw budzi ogromne emocje. Czy można w prosty sposób odpowiedzieć na pytanie czy Techno wraca? Czy industrialne wnętrza legendarnej imprezowni na uboczu Warszawy w dalszym ciągu będą przyciągać 100tki, tysiące ludzi..? Przekonamy się już niedługo.

Agencja Groove Control to poważna firma, która oddana Techno zrobi wszystko aby Instytut nadal utrzymywał najwyższy poziom muzyczny oraz zagościł na stałe jako ikona popularnej muzyki Techno. Oczywiście trzymamy kciuki.

Źródło wiadomości: najlepsze imprezy techno.

Tags:

Dodaj komentarz