Piłka nożna – pasja

W Internecie działa wielu użytkowników w sposób biernych jak i aktywny. Ci któzy chcą coś zostawić po sobie lub pokazać innym zakładają blogi internetowe i opisują to co ich interesuje. Przekazują swoje zdanie w jakimś temacie i często poddają je ocenie innych osób.

Na takich portalach ludzie publikują własne wspomnienia albo zdania na jakiś określony temat, często analizują wyrany problem lub dokonują ocen. W wielu przypadkach miejsce na nich poświęcają swoim pasjom. Przykładem takiego może być Crohn blog. Nie brakuje i blogów o innej tematyce. W zasadzie blogi w sieci podejmują wszystkie możliwe tematy, o jakich mżna napisać. Nie ma w tym przesady – w większości przypadków.
Dla wielu osób prowadzenie takiego bloga jest jak nałóg. Takie osoby tworzą wpisy niemal każdego dnia. Pisza tam o wszystkim, co ich spotyka. O ile są kibicami, to publikują na nich własne wrażenia po obejrzanym meczu, analizy sportowe i spostrzeżenia. W wielu przypadkach wzbogacają je samodzielnie wykonane zdjęcia. A ich moderatorzy miewają bardzo różne ksywki. Crohn, blady czy wszelkie inne kombinacje. W pewnych sytuacjach ludzie, którzy prowadzą blogi czy mają inne strony internetowe przedstawiają się z imienia i nazwiska. Wówczas zależy im na tak dokładnej identyfikacji. Robią to celowo. Jeżeli na ich stronie pojawia się groundhopping to na pewno posiada on jakieś znaczenie dla osoby, która się na niego powołuje. Każde działanie w sieci ma dany cel i jej użytkownicy z dużą dokładnością zdają sobie z tego sprawę. Poza tym, jeżeli już w sieci woli się coś osiągnąć, to trzeba posiadać ku temu odpowiednie narzędzia. Nie posiada znaczenia czy tematem takiej strony będą wspomnienia kibica czy sylwetki piłkarzy. Wszystko ma czemuś służyć. Taka jest zasadnicza idea istnienia w sieci.
Sprawdź: groundhopping.

Dodaj komentarz