Jak wybór krzeseł do biura wpływa na wizerunek firmy?

Wizerunek firmy to nie tylko tworzenie dobrego wrażenia, układanie informacji dla konkretnych akcji marketingowych czy innych kampanii marketingowych. To nie tylko upowszechnianie się w mediach i skuteczna współpraca z kontrahentami i klientami. Udowodniono, że za dużą część PR-u odpowiadają sami pracownicy. O ile pracownicy są zadowoleni, tryskają energią i zdrowiem, to o kilka chętniej będą się pozytywnie wypowiadać na zagadnienie osobistej firmy. Poniżej przedstawiam jeden z mniej popularnych (niemniej jednak bardzo niebagatelnych) sposobów na pozyskanie takiego aktualnie dobrego efektu. Możesz nie uwierzyć, niemniej jednak krzesło do komputera de facto ma znaczenie!

O ile Twój pracownik będzie zmuszony przez osiem godzin siedzieć na niewygodnym krześle, które a dodatkowo stwarza skrzywienie jego kręgosłupa, bóle i ogólny dyskomfort ciała, to mniej chętnie będzie wypowiadał się pozytywnie na zagadnienie pracy, a tym samym w mniejszości przypadków będzie promował Twoją firmę. Dobrym pomysłem jest zatem skorzystanie z oferty takich stron jak krzesla-zdrowotne.pl. Ważne jest zapewnienie pracownikom właściwie wygodnego stanowiska pracy. Dzięki temu wzrasta też jakość wykonywanych zadań.

Innym ważnym składnikiem pomagającym tworzyć odpowiedni wizerunek są ekskluzywne krzesła biurowe. To niewątpliwe, że jeśli przychodzi do Ciebie klient i do siedzenia proponujesz mu niewiele wygodną pufę albo twarde i niezbyt eleganckie krzesełko, to nie zapamięta Cię na tyle pozytywnie, na ile byłoby to możliwe, gdybyś miał w zanadrzu wygodne krzesło biurowe.

Pamiętaj: to od Twoich decyzji zależy, jak będziesz postrzegany przez pracowników i nabywców.

Zobacz także: krzesła obrotowe Wrocław.

Tags:

Dodaj komentarz