Gadżety reklamowe – notatniki

Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe zdają się być dzisiaj wszechobecne. Skąd tak duża ich popularność? Jakiego rodzaju gadżety sprawdzają się najlepiej? Jaka jest skuteczność notesów z logo?
Notesy jako gadżety
Wydaje się, że notesy z logo należą do najskuteczniejszych gadżetów. Na czym natomiast polega ta skuteczność i z czego ona wynika? Rzecz w tym, iż notesy z logo mają duży wpływ na budowanie marki.

Rozdawanie notesów skutkuje tym, że coraz dodatkowo nowych ludzi dowiaduje się o firmie. Jest to niewątpliwie bardzo istotne zadanie gadżetów.
Jaki powinien być bardzo dobry notes?
Niewątpliwie, nie wszystkie notesy z logo bardzo dobrze pełnią swoje funkcje. Jakie powinny one więc być? Dobrze testuje się notes w skórzanej oprawie. Jest on elegancki i solidny, przez co prowokuje bardzo dobre skojarzenia z firmą. W przypadku gadżetów jest to najbardziej istotne, ażeby kojarzyły się pozytywnie. Warto również zauważyć, że solidność gadżetów sprawia, iż potencjalni klienci uważają także daną firmę za solidną.
Widoczne logo
Nie bez znaczenia jest rzecz jasna też wygląd notesu. Elegancki notes w skórzanej oprawie budzi pozytywne skojarzenia, o czym już zresztą przedtem wspomniano. Jednak,l by z czymkolwiek się on kojarzył, musi być na nim zamieszczone logo. Powinno być ono dosyć bardzo duże i wyraźne, tak ażeby nie było wątpliwości, kto podarował klientowi dany notes. Prócz tego, bardzo dobrze o ile na notesie znajduje się także nazwa firmy. Obecnie coraz częściej widnieje na nim także adres strony internetowej .W obecnych czasach jest to ważne, gdyż ludzie preferują sprawdzać wszelkie informacje w internecie.
Istotna może się wydawać także paleta kolorów notesu. Powinien się on rzucać w oczy, ażeby właściwie każdy kto znajdzie się w pobliżu zwrócił na niego uwagę. Niezbędny jest jednakże umiar, aby notesy z logo nie był postrzegane za zbyt nachalne.
Warto sprawdzić: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-indywidualny.

Dodaj komentarz