Notesy z logo – skuteczne gadżety reklamowe

Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe zdają się być dzisiaj wszechobecne. Skąd tak duża ich popularność? Jakiego rodzaju gadżety sprawdzają się najlepiej? Jaka jest skuteczność notesów z logo?
Notesy jako gadżety
Wydaje się, że notesy z logo należą do najbardziej efektywnych gadżetów. Na czym jednak polega ta skuteczność i z czego ona wynika? Rzecz w tym, iż notesy z logo mają duży wpływ na budowanie marki.

Rozdawanie notesów skutkuje tym, że coraz więcej nowych ludzi dowiaduje się o firmie. Jest to z całkowitą czyli stu procentową pewnością bardzo ważne zadanie gadżetów.
Jaki powinien być świetny notes?
Niewątpliwie, nie wszystkie notesy z logo dobrze pełnią swoje funkcje. Jakie powinny one zatem być? Dobrze sprawdza się notes w skórzanej oprawie. Jest on elegancki i solidny, przez co prowokuje bardzo dobre skojarzenia z firmą. W przypadku gadżetów jest to najistotniejsze, aby kojarzyły się pozytywnie. Warto również zauważyć, że solidność gadżetów powoduje, iż ewentualni klienci uważają także daną firmę za solidną.
Widoczne logo
Nie bez znaczenia jest rzecz jasna także wygląd notesu. Elegancki notes w skórzanej oprawie budzi pozytywne skojarzenia, o czym już zresztą przedtem wspomniano. Natomiast,l ażeby z czymkolwiek się on kojarzył, musi być na nim umiejscowione logo. Powinno być ono dosyć bardzo duże i wyraźne, tak aby nie było wątpliwości, kto podarował klientowi dany notes. Prócz tego, świetnie jeżeli na notesie znajduje się również nazwa firmy. Aktualnie coraz częściej widnieje na nim także adres strony internetowej .W teraźniejszych czasach jest to istotne, gdyż ludzie lubią sprawdzać wszelkie informacje w internecie.
Istotna wydaje się również zestaw kolorów notesu. Powinien się on rzucać w oczy, ażeby właściwie każdy kto znajdzie się w pobliżu zwrócił na niego uwagę. Niezbędny jest jednakże umiar, aby notesy z logo nie był postrzegane za zbyt nachalne.
Źródło: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-a4.

Dodaj komentarz