Ocena jakości mieszkania

Aktualnie coraz częściej słyszy się o niedbalstwie deweloperów przy ostatnich pracach wykończeniowych w nowych mieszkaniach. Młodzi ludzie inwestujący kilkaset złotych w mieszkanie nagle dowiadują się, że muszą zainwestować dodatkowych kilkanaście w wyeliminowanie wad wykończeniowych wykreowanych przez dewelopera. Przy tak sporej inwestycji najczęściej liczy się właściwie każdy grosz i w tej chwili po prostu nie posiadamy środków inwestycyjnych na naprawianie błędów dewelopera.

Poza tym nie wy jesteście przecież za nie odpowiedzialni. Niestety polskie prawo jasno wskazuje, że jeżeli już podpiszecie odbiór mieszkania Szczecin, to nie będziecie mogli mieć żadnych reklamacji do dewelopera. Warto zatem na oficjalny odbiór wybrać się ze specjalistą z branży budowlanej.
Profesjonalista w ciągu zaledwie kilkunastu minut wykryje wszystkie wady konstrukcyjne występujące w mieszkaniu. W takim wypadku deweloper nie będzie miał wyjścia, tylko przesunąć odbiór techniczny mieszkania Szczecin na termin, w którym nie będą już występowały żadne wady wykończeniowe. Jeżeli nie pojawicie się na spotkaniu ze specjalistą, to oczywiście i tak bardzo szybko dowiecie się o występujących wadach od waszej ekipy remontowej. Niestety wtedy będzie już z całą pewnością za późno, aby zgłaszać dowolne reklamacje do dewelopera. Warto zatem odpowiednio uprzednio się zabezpieczyć, abyście nie zostali tymi frajerami, którzy napychają dodatkową kieszeń dla bogatych deweloperów. Oddanie mieszkania za kilkaset tyś. pln w idealnym stanie technicznym jest ich kluczowym obowiązkiem.
Polecam: Odbiory mieszkań Szczecin.

Dodaj komentarz