Agencja ślubna

Organizacja ślubu i wesela wymaga wiele pracy, czasu i planowania. Nie każda para młoda ma potrzebną edukację i czas, dlatego coraz popularniejsze jest zatrudnianie konsultanta, który pomoże nam w organizacji.
Wedding planner jest wybierany dla pary młodej przez agencję ślubną.

Ma on szeroki zakres obowiązków, potrzebną edukację i doświadczenie. Konsultant ślubny szczególnie ma za zadanie zaplanować przygotowania do ślubu oraz dzień samej uroczystości. W zakres jego obowiązków wchodzi znalezienie stosownej sali weselnej i udekorowanie jej według wymogów i preferencji pary młodej. Przeprowadza on orkiestrę albo DJa, fotografa, suknię, tort i inne szczegóły. To wszystko ma na celu przygotowanie idealnego ślubu.
Dzięki nabranego doświadczenia konsultant może okazać się rewelacyjnym doradcą, czy dany pomysł jest na prawdę dobry czy raczej nie ma prawa bytu. Para młoda nie musi się przejmować prawie niczym. Wedding planner rozmawia z usługodawcami, rozwiązuje z nimi kłopoty, odpowiada na ich pytania. Stroje ślubne też są dobierane pod okiem doradcy. Towarzyszy przy wyborze sukni, biżuterii welonu i garnituru pana młodego. Doradza przy doborze fryzur i ocenia makijaż. Przez cały okres przygotowań konsultant buduje zaufanie u pary młodej i staje się dla nich wsparciem w razie wątpliwości i obaw. Uspokaja nie tylko parę młodą, ale też rodzinę i świadków.
Profesjonalny konsultant ślubny daje parze młodej poczucie idealnego dnia ślubu i dzięki jego pomocy unikną stresu, związanego z przygotowaniem i oszczędzą czas.

Zobacz również: konsultant ślubny łódź.

Dodaj komentarz