Muzyka od DJ

Do niedawna na weselach grały praktycznie tylko zespoły. Zatrudnienie zespołu na wesele to był obowiązek każdej pary młodej. Dzisiaj czasy się odrobinę zmieniły i na weselach coraz częściej pojawiają się DJ-e.

DJ wesele jest w stanie zabawić właściwie tożsamo, ja orkiestra. Innowacyjne urządzenia audio emitują doskonałą muzykę, którą można dopasować w najmniejszych detalach do gustu pary młodej i wszystkich gości.
Nie powinno się się ograniczać do umiejętności wokalnych, dlatego że didżeje są w stanie puszczać muzykę oryginalną, której słucha się jeszcze całkiem dobrze, niż zespołu. Zespół bardzo często jest dość kosztownym rozstrzygnięciem, bo jego koszt to kilka tyś. pln. Zespół składa się z 4 albo 5 osób, więc ta płatność musi się rozłożyć na taką liczbę osób. Tymczasem DJ na wesele jest 1 i tożsamo koszt jego pracy będzie kilka razy tańszy od kosztu pracy całego zespołu. Nie ulega więc wątpliwości, że bardziej opłaca się zatrudnić DJ. DJ na wesele kosztuje od 1000 do 2000 pln, więc jest to z całą pewnością mniej, niż bierze zespół. Taki DJ ma natomiast kwalifikacji, które pozwalają mu zastąpić kilka osób. Puszcza oryginalną muzykę, więc nie występuje tu problem z odwzorowaniem muzyki. W takim wypadku jasne jest, że wesele będzie bardzo udane. Część osób obawia się wynajęcia DJ-a, bo myśli, że on sobie nie poradzi, ale jest wręcz całkiem inaczej. Taki DJ w każdej chwili radzi sobie z weselem i ludzie aż nie wierzą, że impreza z jednym muzykiem może być aż tak udana. Tymczasem tak właśnie jest i wszyscy są zadowoleni z zabawy.
Więcej: dj trójmiasto.

Dodaj komentarz