Zagraniczne wakacje w niskich cenach

Według w ostatnim czasie opublikowanych badań, co raz więcej Mieszkańców polski decyduje się na zainwestowanie swoich środków finansowych w wakacje zagraniczne. Obecnie wakacje zagranicą kosztują praktycznie tyle samo, co w Polsce. Bez wątpienia dotyczy to raczej tańszych, zagranicznych miejsc.

Wakacje we Włoszech albo we Francji nadal są dość kosztowne i zdecydowanie wydacie na nich więcej pieniędzy, niż wyjeżdżając na tydzień nad Morze Bałtyckie. Albania jest jednakże dość niedrogim oraz pięknym krajem, który posiada wiele do zaoferowania. Jeżeli już więc poszukujecie ciekawego i dość taniego miejsca na wakacje, to warto wybrać się do Albanii.
Stolica Albanii Tirana cieszy się coraz większą popularnością wśród europejskich turystów. Albania jest nadal dość niedocenianym krajem, dlatego nie musicie obawiać się wszechogarniającego natłoku turystów. Będziecie zatem mogli udać się na spokojne i dość tanie wakacje odwiedzając de fakto bardzo ciekawy kraj. Decydując się na się na wakacje do Albanii możecie zdecydować się na zwiedzanie zabytków, przepięknych rezerwatów przyrody lub spędzić cały tydzień na plaży. Dla wielbicieli gorącego słońca , a ponadto przyjemnej, morskiej bryzy ten kraj jest wymarzonym miejscem podróży. Albania jest dość nieodkrytym, europejskim rajem, dlatego ceny na plażach nie są zbyt wysokie. Turystów na plażach jest także o wiele mniej, niż we Włoszech lub w Hiszpanii. Na pewno wasze zagraniczne wakacje w Albanii przypadną wam do gustu i będziecie z nich równie zadowoleni, jak z tygodnia wakacji w Hiszpanii.
Warto zobaczyć: Tirana.

Dodaj komentarz