Zabiegi wykonywane w gabinecie kosmetologii

Bezinwazyjne zabiegi na ciało z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Realizowane są w fachowych salonach kosmetycznych, które dysponują najlepszym sprzętem, a pracownicy posiadają odpowiednią wiedzę i przeszkolenie do wykonywania tego typu zabiegów. Jest to kluczowe dla bezpieczeństwa klienta a także skuteczności zabiegów.

Jeżeli już zatem mamy w planach zabiegi upiększające, skorzystajmy z oferty sprawdzonych firm, takich jak gabinet kosmetyczny Kraków.
Gabinet kosmetologii – zabiegi upiększająca na ciało
Zabiegi, które przebiegają w sposób bezinwazyjny, są bezpieczne dla klientów a także nie wymagają długiej rekonwalescencji. Zazwyczaj wystarczy zaledwie kilka dni, aby dojść do siebie po wykonanym zabiegu. W znacznej części przypadków rekonwalescencja nie jest wręcz konieczna. Sporym uznaniem klientów cieszy się depilacja laserowa Kraków. Jest to całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia. Do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się laser, który emituje wiązkę światła pochłanianą przez barwnik włosa. W wyniku tego procesu powstaje ciepło, które doprowadza do trwałego uszkodzenia cebulki włosowej. Zabieg powinno się powtórzyć kilka razy w odstępach kilkutygodniowych, ponieważ zniszczeniu ulegają tylko włosy znajdujące się w fazie wzrostu. Na prawdę często wybieranym zabiegiem jest także kriolipoliza Kraków, która polega na bezinwazyjnym usunięciu podskórnych warstw tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie. W czasie zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia warstwy skóry, jest to więc bezpieczny sposób na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów.
Dodatkowe informacje: radiofrekwencja mikroigłowa Kraków.

Dodaj komentarz